Design by uzasne.cz


id :
heslo :

icq.uzasne.cz
icq číslo dle vlastních představ

Aktuálně spravujeme: uin, dosud jich bylo prodáno: 0
   
 
 pravidla - icq.uzasne.cz - pravidla pro prodejce a kupujici systemu icq uzasne uin


Pravidla projektu icq.uzasne.cz


Prodejce :

1.) Prodávané uin - musí být Vaše a nesmí být nikdy předtím kýmkoliv ukradeno komukoliv.
2.) Cena prodávaného uin - je pouze na Vás, zkuste ale trošku přemýšlet a dávejte ji co nejmenší pokud bude vysoká nikdo jej nekoupí.
3.) Prodejce registrací souhlasí s tím, že jakékoliv uin, které zaregistruje spadá pod správu icq.uzasne.cz a nadále jej nebude moci používat, ani jinde prodat, poskytnout a podobně.
4.) Prodejcem zadané údaje do systému musí být pravdivé, pokud tyto informace pravdivé nebudou - může být prodejce zablokován.
5.) Při vyšším počtu neschválených uin bude prodejce zablokován. UIN nejsou a nebudou schvalována, pokud nejsou přístupové údaje k nim správné.
6.) Prodojce přidáním uin do systému icq.uzasne.cz souhlasí s jeho poskytnutím kupujícímu - pouze ve chvíli kdy přijde požadována částka na účet icq.uzasne.cz - Do této doby nikdo s uin nesmí a nebude jakkoliv nakládat ( v systému uin ).
7.) Prodávající je povinen reagovat na e-maily a výzvy systému icq.uzasne.cz - pokud reagovat nebude - bude mu zablokován účet.
8.) E-mail prodejce musí být správný a funkční - je to jediný administrační kontakt a veškerá komunikace bude přes tento e-mail. Jakékoliv požadavky z jiného než administračního mailu nebudou vyslyšeny ( například prosba o smazání uin z db, apod. )

Kupující :

1.) Kupované uin na základě objednávky a následné platby je pouze a jen kupujícího. Není možné jej jakkoliv vrátit. lze jej maximálně znovu prodat v systému icq.uzasne.cz dle podmínek pro prodejce.
2.) Kupující je povinen při objednávce vyplnit správné údaje jinak nebude uin objednáno.
3.) E-mail kupujícího musí být správný a funkční - je to jediný administrační kontakt a veškerá komunikace bude přes tento e-mail. Jakékoliv požadavky z jiného než administračního mailu nebudou vyslyšeny. tento e-mail bude po zaplaceni uin pouzit jako hlavni pro uin a tedy se dale s titmo uin muze nakladat pouze s timto mailem - pokud nebude spravny ani uin nebude fungovat!

Zprostředkovatel - systém icq.uzasne.cz :

1.) Zprostředkoval tedy systém icq.uzasne.cz jakkoliv neručí za případné škody z užívání systému icq.uzasne.cz - zavazuje se však schválene uin - tedy ty které jsou dostupné v systému kupujícím chránit silnými hesly a kvalitními bezpečnostními prostředky.
2.) Zprostředkoval zaručuje, že všechny dostupná uin, jsou spravvána systémem icq.uzasne.cz - není proč se obávat jakýhkoliv prodlení s předáním informací k uin - proběhnou ihned po připsání částky na účet systému.
3.) Zprostředkoval zaručuje, že všechny přijaté platby nejpozději do 10-ti dnů od přijetí platby od kupujícího zašle částku zadanou prodejcem na jeho bankovní účet.
4.) Zprostředkoval si vyhrazuje právo na manipulační odměnu ve výši 10% o kterou navýší částku požadovanou prodejcem při zadávání uin do systému. Jedná se pouze o manipulační poplatek ( náklady na převod částky z účtu na účet ) Tato částka nikdy nepřekročí 50,- Kč.
5.) Zprostředkoval si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit.

tato sekce je postupně rozšiřována podle toho jak jednají uživatelé systému icq.uzasne.cz - poslední změna 12.11.2007


 
 
Copyright © 2007 uzasne.cz